KYTICE | Květinářství Třeboň | Věra Nalezená

Kytice
Řezané květiny

V květinářství Květiny Nalezená najdete široký sortiment řezaných květin. Zakládáme si na jejich kvalitě a čerstvosti. Používáme speciální výživy pro delší dobu kvetení a také zdarma věnujeme sáček s výživou ke každé kytici.

Svatební kytice

Svatební kytice připravíme dle Vašeho přání, objednejte si termín dodání již dnes. Každá svatební kytice je originál, ke každé nevěstě se snažíme najít vhodnou květinu tak, aby zároveň podtrhla její osobnost a povahu.

Smuteční vazby

Po dohodě se zákazníkem zhotovíme různé druhy smutečních kytic či věnců dle přání. Také Vám rádi poradíme, co by bylo v dané situaci vhodné. Připravíme libovolný text podle Vašeho přání na smuteční stuhy (ručně psané).

Pokojové květiny

Nabízíme k prodeji celou řadu pokojových květin. Zkrášlete si svůj dům, byt nebo kancelář. Květiny architektonicky vyzdvihnou Váš domov a zároveň také zachytí škodlivé látky ze vzduchu. Využijte nabídky nejzajímavějšího sortimentu v Třeboni, který neustále doplňujeme.

Netradiční

Nevíte jak uspokojit člověka, který si příliš nepotrpí na klasické kytice nebo pro něj nejsou vhodné? Máme pro Vás řešení! Nabízíme unikátní netradiční řešení "kytic" pro děti, muže, kuřáky, počítačové maniaky a oslavence jiného tematického ražení.